Květen

Měsíc květen začal krásným svátkem všech maminek a my jsme pro ně vyrobili přáníčko. Dalo nám to hodně práce, ale ta radost našich maminek stála za to. Pilně jsme se učili a zalévali jahody, které jsme si vysadili na našem školním pozemku. Jahody se nám odměnily velkými květy, těšíme se, jestli nám do konce roku dozrají, abychom je ochutnali. Zúčastnili jsme se i naší školní akce nazvané Sportovní zahrada. Jezdili jsme na koloběžkách, běhali slalom, ale nejvíce se nám líbil pestrý padák, na kterém jsme kouleli míče. A největší radostí byl výlet do Apolenky. Viděli jsme naše známá zvířata, ale i spoustu nových mláďat. Zvířata jsme nakrmili a některá jsme si mohli i pohladit.

Mgr. Světlana Pavelková